Realitná kancelária Pallas, Winterova 1759/24, Piešťany, realpallas@gmail.com, +421 915 755 159

+421 915 755 159

Prenájom / č. 9808 Cena: 1 200 € mesačne + E

Mám záujem
Chcete predať či prenajať? Stačí zavolať.... 0915 755 159 - Pallas - realitná kancelária 21 rokov na realitnom trhu

PONUKA 3-izb. novostavby s parkingom - CENTRUM

Prenájom: č. 9808
Cena: 1 200 € mesačne + E

č. 9808 - prenájom atraktívnej zariadenej 3-izbovej tehlovej novostavby bytu s krásnou terasou a garážovým státím priamo v srdci centra Piešťan, kde si vychutnávate mestský kolorit, kúpeľnú atmosféru, prechádzky parkom s fontánmi a sochami, či vdýchnete umenie - Muchova výstava na kúpeľnom ostrove, jazierka, wellness v Thermii Palace alebo posedenia v kaviarničkach. Všetko je na dosah, vzhľadom k výbornej polohe bytu vás odbremeníme od auta. Byt je plne zariadený štýlom moderna s nádychom baroka, je situovaný na 3. poschodí, s výťahom od prízemia, rozloha – 96 m2 + terasa 6 m2, orientácia – juhozápadná. Štandard: Bezpečnostné dvere, elektrický vrátnik, klimatizácia, vlastné elektrické kúrenie, hliníkové trojsklá s elektrickými vonkajšími roletami, plávajúce podlahy drevené, v kúpeľni a na toalete kvalitná keramická dlažba, sanita – vaňa aj sprchový kút, automatická práčka, 2 x rolldor šatník, TV-prijímač, interiérový krb, rozkladacia sedačka, biela kuchynská linka značky Sýkora so zabudovanými spotrebičmi – varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, kávovar, základný kuchynský inventár, vlastný elektromer a vodomer, wifi pripojenie cez optické káble, TV-programy a satelit, upratovanie 2 x do mesiaca v cene nájmu. Dispozícia: Vstupná chodba s prechodom do dennej časti – obývacia izba, jedáleň, kuchynská časť, samostatná toaleta, kúpeľňa, 2 x spálňa (pracovňa) a terasa. Mesačné náklady za všetky energie pre 2 osoby vo výške 250,- EUR, kaucia (depozit) vo výške 2.000,- EUR. Preferujeme dlhodobý prenájom – min 1 rok, seriózneho a bonitného klienta so stabilnou prácou, domáce zvieratá nie sú povolené. Parkovanie riešené v suteréne na garážovom státí – elektricky otváravá garážová brána. Priestor aj na bicykle – v suteréne bytového domu. ECB – typ B. Cena: 1.200,- EUR/mes + E

Obec:Piešťany
Ulica:Nálepkova
Kategória:BYTY
Počet izieb:3
Rozloha: 112.00 m2
Balkón:nie
Lódžia:nie
Terasa:áno
Garáž:áno
Internet:optické káble
Štandard:Bezpečnostné dvere, elektrický vrátnik, klimatizácia, vlastné elektrické kúrenie, hliníkové trojsklá s elektrickými vonkajšími roletami, plávajúce podlahy drevené, v kúpeľni a na toalete kvalitná keramická dlažba, sanita – vaňa aj sprchový kút, automatická práčka, 2 x rolldor šatník, TV-prijímač, interiérový krb, rozkladacia sedačka, biela kuchynská linka značky Sýkora so zabudovanými spotrebičmi – varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, kávovar, základný kuchynský inventár, vlastný elektromer a vodomer, wifi pripojenie cez optické káble, TV-programy a satelit, upratovanie 2 x do mesiaca v cene nájmu.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri prenájme nehnuteľností.Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B" .

Máte otázky alebo chcete pridať ponuku?

Využite nasledujúci formulár a zadarmo pridajte vašu ponuku.