Realitná kancelária Pallas, Winterova 1759/24, Piešťany, realpallas@gmail.com, +421 915 755 159

+421 915 755 159

Predaj / č. 1465 Cena: 199 900 €

Mám záujem
PREDAJ 2 x komerčné priestory na obchod či služby - CENTRUM PIEŠŤAN, INFO: 0915 755 159

Bývanie s maximálnym súkromím v blízkosti Piešťan

Predaj: č. 1465
Cena: 199 900 €

č. 1465 - predaj priestranného poschodového domu s 2 x terasou, garážou a s nádhernou udržiavanou záhradou v blízkosti Piešťan – obec Rakovice. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2003 a je situovaný uprostred tichej časti ulice, samostatne stojaci, trojpodlažný, úžitková plocha domu – 450 m2, zastavaná – 189 m2, rozloha pozemku – 977 m2. Prízemie pozostáva: vstupná chodba, hosťovská toaleta, open space – obývacia izba s jedálňou a s prepojením na kuchynskú časť oddelenú barovým pultom, špajza, 2 x spálňa – úžitková plocha 107,18 m2, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Z obývacej izby je prechod na vonkajšiu terasu s krásnym výhľadom na celú záhradu vysadenú ihličnanmi, tujami, kvetmi. Sádrokartónové stropy s bodovým osvetlením na prízemí aj na poschodí. Poschodie pozostáva: galéria s výhľadom na záhradu, 3 x spálňa, z čoho jedna má vstup na prekrytú terasu a jedna veľký šatník a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatná kúpeľňa s vaňou, toaletou a sprchovacím kútom. Suterén: 3 miestnosti – technická miestnosť s 2-ročným kondenzačným kotlom značky Protherm, druhá miestnosť na predprípravu na vnútorný bazén a wellness - saunu, a fitness. Štandard: vstupné bezpečnostné dvere z masívu, bezpečnostný alarm s čidlami, plastové okná so žalúziami a sieťkami, strešné okná Velux s vonkajšími tieňovacími roletkami, kuchynská linka so spotrebičmi – umývačka riadu, chladnička, elektrická rúra, plynová varná doska, podlahy – izby - dubové parkety, drevené schodisko z masívu, interiérový krb obložený mramorom, príslušenstvo – keramická dlažba, IS – elektrina – 240/380 W, vlastná čistička – možnosť napojenia aj na obecnú kanalizáciu, voda obecná, kúrenie – poschodie plynové radiátorové, prízemie – kombinované. Dom je zateplený, fasádna omietka Caparol, strešná krytina Bramac, zámková dlažba, kované zábradlia na terasách. Na udržiavanej záhrade je vytvorený priestor na letnú grilovačku, v zadnej časti záhrady je voliéra pre psa. Slnečná záhrada s maximálnym súkromím. Nádherná zeleň, kvalitné dreviny- 8 druhov. Dom je ideálny pre rodinu, prípadne pre náročného klienta. Dom je udržiavaný, voľný a ihneď k dispozícii. ECB – typ B. Vzdialenosť od Piešťan – 11 km, od Trnavy 26 km, obec Rakovice je preslávená kašieľom s parkom, rímsko-katolíckym kostolom, službami, občianskou vybavenosťou – obchody, pošta, škola, škôlka, pizzeria. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Cena: 199.900,- EUR

Obec:Piešťany/Rakovice
Ulica:xxx
Kategória:DOMY
Počet izieb:6
Úžitková plocha: 450.00 m2
Rozloha pozemku:977.00 m2
Balkón:nie
Lódžia:nie
Terasa:áno
Garáž:áno
Internet:DSL
Štandard:vstupné bezpečnostné dvere z masívu, bezpečnostný alarm s čidlami, plastové okná so žalúziami a sieťkami, strešné okná Velux s vonkajšími tieňovacími roletkami, kuchynská linka so spotrebičmi – umývačka riadu, chladnička, elektrická rúra, plynová varná doska, podlahy – izby - dubové parkety, drevené schodisko z masívu, interiérový krb obložený mramorom, príslušenstvo – keramická dlažba, IS – elektrina – 240/380 W, vlastná čistička – možnosť napojenia aj na obecnú kanalizáciu, voda obecná, kúrenie – poschodie plynové radiátorové, prízemie – podlahové. Dom je zateplený, fasádna omietka Caparol, strešná krytina Bramac, zámková dlažba, kované zábradlia na terasách. Na udržiavanej záhrade je vytvorený priestor na letnú grilovačku, v zadnej časti záhrady je voliéra pre psa.

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma.
V cene nehnuteľnosti je:

  • kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
  • vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
  • uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
  • uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
  • poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
  • poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku prostredníctvom hypotekárneho centra.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B"

Máte otázky alebo chcete pridať ponuku?

Využite nasledujúci formulár a zadarmo pridajte vašu ponuku.